Series
Ratings
27
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0