Movies
Ratings
82
The HuntRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5