Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5