Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0