Movies
Ratings
337
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 3.5