Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5