Movies
Ratings
180
About SchmidtRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.0
Bowling for ColumbineRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 0.5
577 ProjectRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0