Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0