Movies
Ratings
35
TakenRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0