Movies
Ratings
213
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0