Series
Ratings
200- Yoo Mi's RoomRated ★ 3.5
- The Three Female RunawaysRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Love & LawRated ★ 3.0
Love Cells Season 2Rated ★ 2.0- Beautiology101Rated ★ 3.0
Creating DestinyRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Little Girl KRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 4.0- Daddy FishRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
The Diary of Heong Yeong DangRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
What is the Ghost Up To?Rated ★ 5.0- Mystery FreshmanRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 2.0