Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0