Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0