Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0