Movies
Ratings
258
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
Room No.7Rated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Pippi on the RunRated ★ 4.5
Pippi in the South SeasRated ★ 4.5