Series
Ratings
40
StrangerRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0