Movies
Ratings
53
District 9Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Kill Me Three TimesRated ★ 3.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0