Movies
Ratings
139
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 1.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5