Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0