Movies
Ratings
125
Pi's StoryRated ★ 1.0
Western SpaghettiRated ★ 1.0
Doraemon: Nobita and the Space HeroesRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 0.5
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 0.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Meet the RobinsonsRated ★ 0.5
HopRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 2.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 3.5
TurboRated ★ 2.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 0.5
RobotsRated ★ 0.5
Gnomeo & JulietRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5