Movies
Ratings
19
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 0.5
The HostRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 4.0