Titles you rated
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 3.5