Titles you rated
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.0
The Grand FamilyRated ★ 5.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5- 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어Rated ★ 4.5
- Long Love LetterRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5- Castle of SandRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 3.5
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
RookiesRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 3.5
Summer SnowRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.5