Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 2.0
WATCHERRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Lawless LawyerRated ★ 2.0
PriestRated ★ 1.5
Golden TimeRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
PlayerRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5