Series
Ratings
10
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5- GokusenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5