Movies
Ratings
18
SilencedRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0