Titles you rated
The RoadRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
AttractionRated ★ 1.5
10.0 EarthquakeRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
HeatRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.5
Halo: NightfallRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
The Age of BloodRated ★ 1.5