Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0