Titles you rated
AvatarRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5