Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0