Titles you rated
The DescendantsRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 2.5
SuperRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Little ChildrenRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
BiutifulRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0