Series
Ratings
479
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 0.5- Doctor-X: Surgeon Michiko Daimon Season 7Rated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
OvercompensatingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 0.5
Running PointRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.0
Girls5eva Season 2Rated ★ 3.5
Girls5eva Season 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Geek GirlRated ★ 1.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5