Titles you rated
Masked ProsecutorRated ★ 5.0- Bomi's RoomRated ★ 3.0
PuckRated ★ 4.0
The Dearest LadyRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 3.0
Wonderful MamaRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 5.0