Movies
Ratings
846
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Border City 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0