Movies
Ratings
302
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5