Series
Ratings
31- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5