Series
Ratings
60- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0
City HallRated ★ 5.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5