Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HomeRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0