Titles you rated
HushRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5- Horror Stories 3Rated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0