Series
Ratings
29
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5