Titles you rated
Just a bit EspersRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Angi: Fake Life, True CrimeRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Amy Bradley Is MissingRated ★ 4.0
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Okura: Cold Case InvestigationRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 3.5
Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Files of the UnexplainedRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.5
The MadnessRated ★ 3.0