Movies
Ratings
30
Taken 2Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0