Series
Ratings
44
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Ugly CakeRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0