Titles you rated
The Red ShoesRated ★ 3.0
Kisaragi StationRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5