Titles you rated
Personal TasteRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0