Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0