Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
WickedRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5- DreamRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Point ManRated ★ 3.0