Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
CelebrityRated ★ 3.0
Bad ProsecutorRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
The Real Deal Has Come!Rated ★ 3.0
King the LandRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5