Movies
Ratings
488
HiddenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
DeadstreamRated ★ 2.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0