Movies
Ratings
24
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5